Spoření zlatíčka - spoření do drahých kovů pro děti Úvodní strana zpátky na úvodní stranu

Zlatíčka - spoření do drahých kovů pro děti do 18 let

Rodiče, kteří myslí na budoucnost svých ratolestí a dávají přednost skutečné hodnotě před planými sliby politiků, díky našemu spořícímu programu získávají možnost otevřít dětem za exkluzivních podmínek spořicí účet do drahých kovů. Hodnota drahých kovů dlouhodobě stoupá (narozdíl od peněz). Majetek v podobě zlata, stříbra a dalších drahých kovů je uchovatel skutečných hodnot.

"1g zlata v roce 2004 mělo hodnotu 320,- Kč   ...   v roce 2014 již má hodnotu 3x vyšší"

Zakládáme si na vstřícnosti, ochotě a lidském přístupu, proto Vás k ničemu nenutíme. Záleží jen na Vás, kdy a jakou částku do spoření vložíte. V okamžiku připsání částky na náš účet je tato částka přepočítána na gramy ryzího zlata / stříbra a ve chvíli, kdy součet naspořených gramů odpovídá celkové hmotnosti spořené mince nebo slitku, Vám tento slitek nebo minci předáme a spoření pokračuje dále.

Do čeho se spoří?

Investiční zlatý slitek o váze 5 gramů Investiční zlatý slitek o váze 10 gramů Investiční zlatý slitek o váze 20 gramů Investiční zlatý slitek o váze 1 trojské unce
Zlatý slitek
5 gramů
Zlatý slitek
10 gramů
Zlatý slitek
20 gramů
Zlatý slitek
1 trojská unce
Investiční stříbrná mince o váze 1 trojské unce Investiční stříbrná mince o váze 5 trojských uncí Investiční stříbrná mince o váze 10 trojských uncí
Stříbrná mince
1 trojská unce
Stříbrná mince
5 trojských uncí
Stříbrná mince
10 trojských uncí

Jaké jsou výhody?

Spoření do drahých kovů má oproti jiným spoření (stavebnímu, důchodovému, apod.) celou řadu výhod. Těmi největšími jsou:

A co dál?

"Zlatíčka" pro Vaše děti či vnoučata můžete uzavřít on-line přímo na našich internetových stránkách. Stačí vyplnit několik základních osobních informací. Vše ostatní již připravíme a zařídíme.

Mám zájem chci sjednat spořící program

O nás

Společnost Gold Delivery s.r.o. je v současné době jedním z nejvýznamnějších
obchodníků s drahými kovy v ČR. Prostřednictvím spořících programů
umožňuje široké veřejnosti výhodně, bezpečně a spolehlivě spořit do drahých kovů
a zajistit tak její budoucnost.

Oficiální web společnosti Gold Delivery